Jak możemy pomóc?

Moje Fixly
od

Jak możemy pomóc?

Site is offline. Click here for more info.

Zlecający nie odpowiedział na moją ofertę

Jeśli po wysłaniu oferty zlecający milczy, to najprawdopodobniej wybrał ofertę innego wykonawcy. Możesz zrobić kilka rzeczy, aby Twój profil był bardziej konkurencyjny i zachęcał do kontaktu z Tobą:

  • Im więcej ocen, tym więcej zleceń. Klienci widząc, że często zdobywasz opinie, chętniej Ci zaufają i będą zlecać Ci wykonanie usług. Dokładne informacje o tym, jak na Fixly zdobywać oceny, znajdziesz w artykule Opinie na Fixly.
  • Dodatkowo możesz zdobyć wyróżnienie "Polecany wykonawca". Kliknij w żółtą gwiazdkę u góry strony aby dowiedzieć się, ile ocen brakuje Ci do bycia Polecanym. Więcej dowiesz się w artykule Jak zostać polecanym wykonawcą?.
  • Dobrze uzupełniony profil dodatkowo zachęci do kontaktu z Tobą. Dokładnie opisaliśmy jak uzupełnić profil w artykule Wizytówka - jak zlecający widzi mój profil.

Ponadto ważne jest, aby do każdego klienta podejść indywidualnie. Po zapoznaniu się z treścią zapytania możesz zadać pytanie odnosząc się do szczegółów opisanych przez zlecającego. Wysłanie samej wizytówki nie sprawi, że klient chętnie będzie się z Tobą kontaktował.

 

W razie pytań napisz do nas poprzez formularz kontaktowy.