Jak możemy pomóc?

Moje Fixly
od

Jak możemy pomóc?

Site is offline. Click here for more info.

Zlecający nie odpowiedział na moją ofertę

Jeśli po wysłaniu oferty zlecający milczy, to najprawdopodobniej wybrał ofertę innego z wykonawców którzy zgłosili się do zapytania. Zdarzają się takie sytuacje, więc warto zadbać o jakość swojego profilu czy obsługi. Pierwsze wrażenie robi się tylko raz, a więc bardzo istotne jest to by Twój profil był bardziej konkurencyjny i zachęcał do kontaktu z Tobą:

  • Im więcej ocen, tym więcej zleceń. Klienci widząc, że często zdobywasz opinie, chętniej Ci zaufają i będą zlecać Ci wykonanie usług. Dokładne informacje o tym, jak na Fixly zdobywać oceny, znajdziesz w artykule Opinie na Fixly.
  • Dodatkowo możesz zdobyć wyróżnienie "Polecany wykonawca". Kliknij w żółtą gwiazdkę u góry strony aby dowiedzieć się, ile ocen brakuje Ci do bycia Polecanym. Więcej dowiesz się w artykule Jak zostać polecanym wykonawcą?
  • Dobrze uzupełniony profil dodatkowo zachęci do kontaktu z Tobą. Dokładnie opisaliśmy jak uzupełnić profil w artykule Wizytówka - jak zlecający widzi mój profil.

Ponadto ważne jest, aby do każdego klienta podejść indywidualnie. Po zapoznaniu się z treścią zapytania możesz zadać pytanie odnosząc się do szczegółów opisanych przez zlecającego. Wysłanie samej wizytówki nie sprawi, że klient chętnie będzie się z Tobą kontaktował.

 

W przypadku dodatkowych pytań skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

Czat jest obecnie niedostępny. Skontaktuj się z nami poprzez Formularz kontaktowy.