Jak możemy pomóc?

Moje Fixly
od

Jak możemy pomóc?

Site is offline. Click here for more info.

Twoje prawa - w przypadku wykonawców będących osobami prywatnymi

PRAWA KONSUMENTA

Te usługi świadczy osoba prywatna.

W związku z tym świadczone usługi nie są objęte przepisami konsumenckimi. Mimo to pamiętaj, że usługi zlecone z Płatnościami Fixly są objęte ochroną Zlecającego.

W zlecenie usługi na Fixly zaangażowanych jest kilka podmiotów. Każdy z nich ma następujące obowiązki:

  1. Fixly odpowiada za udostępnienie Ci usług internetowych, takich jak konto Fixly, składanie Zapytań, otrzymywanie Ofert, możliwość zapłaty w ramach usługi Płatności Fixly  oraz inne usługi opisane w naszym Regulaminie.
  2. Wykonawcy będący osobami prywatnymi są odpowiedzialni za zrealizowanie usługi, jaka została opisana w ich Ofercie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące realizacji usługi, sugerujemy bezpośredni kontakt z Wykonawcą będącym osobą prywatną.
  3. Nasz partner płatności jest odpowiedzialny za zapewnienie Ci metody płatności online, jak opisano w jego Regulaminie.

Jeśli masz problem dotyczący wykonania Usługi, w tym problem z niewykonaniem lub nieprawidłowym wykonaniem Usługi zamówionej z Płatnościami Fixly, pamiętaj aby przesłać zgłoszenie w ramach ochrony Zlecającego. Zgłoszenia możesz dokonać z poziomu swojego konta Fixly.

Przejdź do naszego centrum pomocy, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat praw konsumenta na Fixly.

 

W przypadku pytań skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

Czat jest obecnie niedostępny. Skontaktuj się z nami poprzez Formularz kontaktowy.