Jak możemy pomóc?

Moje Fixly
od

Jak możemy pomóc?

Site is offline. Click here for more info.

Opinie na Fixly

Wersja na aplikację

Nieważne, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z Fixly czy już jesteś z nami dłużej, opinie możesz uzyskać od klientów z Fixly a także od tych spoza Fixly. Im więcej będziesz mieć opinii, tym bardziej zwiększysz swoje szanse na to, że zlecający wybierze właśnie Twoją ofertę.

Opinie od klientów z Fixly:

Po wykonanej pracy poproś zlecającego, aby Cię ocenił. Wystarczy, że klikniesz ZROBIONE przy zleceniu, które wykonałeś. Zlecający otrzyma wiadomość e-mail lub smsa, w której poprosimy go o wystawienie oceny do wykonanej przez Ciebie usługi. Taką wiadomość możesz wysłać tylko raz.

Opinie od klientów spoza Fixly:

W równie prosty sposób możesz poprosić klientów spoza Fixly o zarekomendowanie Twojej pracy. W zakładce Opinie w ustawieniach konta znajdziesz link:

Screenshot_20190820-103504_Fixly.jpg

Ten link możesz wysłać w dowolny sposób: smsem, e-mailem lub udostępnić przez aplikacje na Twoim telefonie. W każdej z tych opcji jest gotowa treść wiadomości oraz Twój link, więc wystarczy parę kliknięć i prośba wysłana. 

Gdzie sprawdzić swoje oceny?

Oceny możesz sprawdzić w dowolnej chwili w zakładce Opinie:

 Screenshot_20190820-103504_Fixly.jpg 

 

 

 Wersja na przeglądarkę

Nieważne, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z Fixly czy już jesteś z nami dłużej, opinie możesz zebrać od klientów z Fixly oraz spoza Fixly. Im więcej będziesz mieć opinii, tym zwiększysz swoje szanse na to, że zlecający wybierze właśnie Twoją ofertę.

Opinie od klientów z Fixly:

Po wykonanej pracy poproś zlecającego, aby Cię ocenił. Wystarczy, że klikniesz w przycisk ZROBIONE przy zleceniu, które wykonałeś. Zlecający otrzyma wiadomość e-mail lub smsa, w której poprosimy go o wystawienie oceny do wykonanej przez Ciebie usługi.

Taką wiadomość możesz wysłać tylko raz.

Opinie od klientów spoza Fixly:

W równie prosty sposób możesz poprosić klientów spoza Fixly o zarekomendowanie Twojej pracy. W zakładce Opinie w ustawieniach konta znajdziesz link:

mceclip0.png

Ten link możesz wysłać w dowolny sposób. My ułatwiliśmy Tobie zadanie i w przeglądarce internetowej możesz podać adresy e-mail do klientów lub wysłać prośbę Messengerem lub opublikować na Facebooku. Dodatkowo przez aplikację możesz wysłać smsa. W każdej z tych opcji jest gotowa treść wiadomości oraz Twój link, więc wystarczy parę kliknięć i prośba wysłana. 

Gdzie sprawdzić swoje oceny?

Oceny możesz sprawdzić w dowolnej chwili w dwóch miejscach. Pierwszy to ten we wspomnianej już zakładce Opinie:

 mceclip1.png 

Drugi to szybki podgląd u góry strony:

mceclip4.png

 

Oceny, które już miałeś zniknęły z Twojego konta? Mogą być dwa powody: zlecający usunął konto lub ocena została ukryta przez Obsługę Użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w artykule Dlaczego moje oceny zostały ukryte?

W przypadku dodatkowych pytań skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

Czat jest obecnie niedostępny. Skontaktuj się z nami poprzez Formularz kontaktowy.