Jak możemy pomóc?

Moje Fixly
od

Jak możemy pomóc?

Site is offline. Click here for more info.

Opinie

Od ilości opinii na Twoim koncie zależy, czy zlecający podejmą z Tobą kontakt i zdecydują się na współpracę. Nawet jeśli jeszcze nie wykonałeś żadnego zlecenia z Fixly, to możesz poprosić o rekomendacje klientów spoza Fixly. Poniżej znajdziesz wskazówki jak zdobyć opinie, a także jak przypomnieć zlecającemu z Fixly by wystawił ocenę po wykonanej pracy.

 

Opinie od klientów z Fixly:

O ocenę warto poprosić Zleceniodawcę od razu po wykonanym zleceniu, by zadbać, żeby nie zapomniał o jej wystawieniu. Co więcej, możesz skorzystać wtedy z kodu QR by na miejscu, poprosić klienta o wystawienie oceny. Więcej o sposobie zdobywania opinii za pomocą kodu QR przeczytasz w tym artykule: Szybkie zbieranie ocen kodami QR.

Jeśli chcesz przypomnieć klientowi o możliwości wystawienia opinii za wykonane zlecenie, to wystarczy, że klikniesz ZROBIONE, w zakładce Wysłane oferty:

mceclip0.png

Przycisk ZROBIONE generuje automatyczną wiadomość wysyłaną do klienta w Twoim imieniu.

 

Opinie od klientów spoza Fixly:

Jeśli wykonujesz zlecenia spoza Fixly, np. od klientów z polecenia, to możesz skontaktować się z nimi i poprosić o dodanie rekomendacji na Twoim profilu. Wystarczy, że wyślesz specjalny link do wystawienia opinii. Możesz to zrobić za pomocą:

mceclip1.png

 

Pamiętaj, że możesz zostać oceniony za wykonane zlecenie, ale również za kontakt z klientem. A więc zadbaj o pierwsze wrażenie, uzupełniając profil i profesjonalne podejście do klienta.

 

Czat jest obecnie niedostępny. Skontaktuj się z nami poprzez Formularz kontaktowy.