Jak możemy pomóc?

Moje Fixly
od

Jak możemy pomóc?

Site is offline. Click here for more info.

Opinie

Im więcej opinii, tym więcej zleceń. Od ilości opinii na Twoim koncie zależy, czy zlecający chętnie będą sięgać po telefon by zadzwonić do Ciebie i umówić się na zlecenie. Nawet jeśli jeszcze nie wykonałeś żadnego zlecenia z Fixly, to możesz poprosić o rekomendacje klientów spoza Fixly. Poniżej znajdziesz wskazówki jak zdobyć te opinie, oraz jak przypomnieć zlecającemu z Fixly by wystawił Tobie opinię po wykonanej pracy.

 

Opinie od klientów z Fixly:

 

Klientów o ocenę warto poprosić słownie zaraz po wykonanej usłudze, kiedy są pod największym wrażeniem wykonanej przez Ciebie pracy :) 

Jeśli chcesz się przypomnieć klientowi, lub nie miałeś okazji poprosić go o opinię wprost, to wystarczy, że klikniesz POPROŚ O OCENĘ który znajduje się przy zapytaniu, w zakładce Wysłane oferty:

mceclip0.png

Ten przycisk generuje automatyczną wiadomość do zlecającego od Fixly, ale w Twoim imieniu. 

 

Opinie od klientów spoza Fixly:

 

Jeśli wykonujesz zlecenia spoza Fixly, np. od klientów z polecenia, to możesz się z nimi skontaktować i poprosić o zarekomendowanie. Jak to zrobić? Wystarczy, że wyślesz dedykowany link do twojego profilu. Możesz to zrobić za pomocą:

mceclip1.png

 

Jeśli jesteś ciekaw, jak dodawanie opinii wygląda po stronie zlecającego, zajrzyj do tego artykułu: Jak ocenić wykonawcę?

 

Pamiętaj, że możesz zostać oceniony za wykonane zlecenie, ale również za kontakt z klientem.