Jak możemy pomóc?

Moje Fixly
od

Jak możemy pomóc?

Site is offline. Click here for more info.

Co mogę zrobić żeby mieć więcej zleceń?

To, na co klienci najbardziej zwracają uwagę przy wyborze wykonawcy, to opinie. Im więcej masz opinii, tym więcej uda Ci się zdobyć zleceń z Fixly. Opinie możesz zdobyć na dwa sposoby:

  • zanim zaczniesz zdobywać opinie od klientów z Fixly, możesz poprosić swoich dotychczasowych klientów o napisanie opinii o Waszej współpracy. Dokładną wskazówkę jak o takie opinie poprosić znajdziesz w artykule Opinie na Fixly
  • kiedy uda Ci się zdobyć zlecenie na Fixly i je wykonać, to zlecający będzie mógł ocenić waszą współpracę. Po wybraniu w zapytaniu opcji ZROBIONE klient otrzyma od nas automatyczną wiadomość z prośbą o wystawienie opinii po wykonanej usłudze.
    O ocenę możesz także poprosić klienta jeszcze na miejscu  wykonywania zlecenia. Jeśli zapytanie oznaczysz jako W TRAKCIE, będziesz mógł za pomocą kodu QR poprosić klienta o oceną. Więcej o możliwości wykorzystania kodu QR do wystawienia opinii przeczytasz w tym artykule: Szybkie zbieranie ocen kodami QR.

mceclip3.png

 

Dzięki zdobytym opiniom możesz zostać Polecanym Wykonawcą, czyli zyskać specjalne wyróżnienie. O tym, ile ocen w danym miesiącu trzeba mieć, by być Polecanym, sprawdzisz na swoim profilu, po zalogowaniu się na konto i kliknięciu w żółtą gwiazdkę u góry strony:

mceclip0.png

 

Kiedy zdobędziesz wyróżnienie "Polecany", to klient będzie je widział kiedy zgłosisz się do zapytania, gdyż jest ono umieszczone przy Twoim awatarze.

 

W przypadku dodatkowych pytań skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.