Jak możemy pomóc?

Moje Fixly
od

Jak możemy pomóc?

Site is offline. Click here for more info.

Co mogę zrobić żeby mieć więcej zleceń?

To, na co klienci najbardziej zwracają uwagę przy wyborze wykonawcy, to opinie. Im więcej masz opinii, tym więcej uda Ci się zdobyć zleceń z Fixly. Opinie możesz zdobyć na dwa sposoby:

  • zanim zaczniesz zdobywać opinie od klientów z Fixly, możesz poprosić swoich dotychczasowych klientów o napisanie opinii o Waszej współpracy. Dokładną wskazówkę jak o takie opinie poprosić znajdziesz w artykule Opinie na Fixly
  • kiedy uda Ci się zdobyć zlecenie na Fixly i je wykonać, to zlecający będzie mógł Ciebie ocenić. W razie gdyby zapomniał, zawsze możesz użyć przycisku POPROŚ O OCENĘ który znajdzie przy zapytaniu na które odpowiedziałeś.

mceclip3.png

 

Dzięki zdobytym opiniom możesz zostać Polecanym Wykonawcą, czyli zyskać specjalne wyróżnienie. O tym, ile ocen w danym miesiącu trzeba mieć, by być Polecanym, sprawdzisz na swoim profilu, po zalogowaniu się na konto i kliknięciu w żółtą gwiazdkę u góry strony:

mceclip0.png

 

Kiedy zdobędziesz wyróżnienie "Polecany", to będzie ono widoczne przy każdej wysłanej przez Ciebie ofercie w danym miesiącu.

 

W przypadku dodatkowych pytań skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.