Jak możemy pomóc?

Moje Fixly
od

Jak możemy pomóc?

Site is offline. Click here for more info.

Rejestracja i wybieranie wykonawcy

W poniższych krokach opisaliśmy, w jaki sposób możesz zarejestrować się i znaleźć na Fixly Wykonawcę. Rejestracja na Fixly nie dzieje się w sposób standardowy, ponieważ konto tworzy się wtedy, kiedy dodajesz zapytanie.

Krok 1.

W celu dodania zapytania, w pierwszej kolejności musisz wybrać usługę, której szukasz na Fixly. Usługę możesz wybrać ręcznie z listy 20 kategorii lub wpisując nazwę usługi w wyszukiwarkę na stronie:

1_zrzut.PNG

Krok 2.

Po wybraniu usługi podaj nazwę miejscowości, w której chcesz, aby usługa została zrealizowana. 

2_zrzut.PNG

Krok 3.

Teraz w zależności od kategorii zapytania, zostaniesz poproszony o odpowiedź na kilka pytań w celu doprecyzowania usługi. Na końcu ankiety pojawi się również możliwość uzupełnienia szczegółów usługi, jakiej szukasz. Również możesz zamieścić dodatkowo zdjęcia.

3_zrzut.PNG

Pamiętaj, im więcej podasz szczegółów, tym lepszą ofertę Wykonawcy dla Ciebie przygotują. Również ważne są dodane zdjęcia. Zdjęcia dla Wykonawców są bardzo pomocne przy dobieraniu zleceń i wycenie usługi.

Krok 4.

Kiedy odpowiesz na pytania, podaj numer telefonu lub adres e-mail, w zależności od tego, jak chcesz być informowany o nowych ofertach i wiadomościach od Wykonawców (czyli SMS-em lub e-mailem):

sms_e-mail.PNG

Po kliknięciu "Wyślij" dodałeś zapytanie i tym samym utworzyłeś swoje konto na Fixly jako osoba zlecająca usługę. Twoim loginem jest numer telefonu lub adres e-mail, w zależności, jakie dane podałeś w poprzednim kroku. Szczegóły na temat logowania się, możesz przeczytać w artykule Logowanie i ustawienie hasła.

Krok 5.

W ciągu 24 godzin Wykonawcy wyślą Ci oferty w odpowiedzi na zapytanie, które właśnie wysłałeś (chociaż z doświadczenia wiemy, że robią to szybciej). Możesz otrzymać maksymalnie 6 ofert. Wybór Wykonawcy, z którym podejmiesz współpracę, należy do Ciebie. Do Wykonawcy możesz napisać wiadomość na Fixly lub od razu do niego zadzwonić korzystając z numeru telefonu, który jest podany w wizytówce wykonawcy:

2019_05_29_10_07_12_Mucha_nie_siada_Pozna__Fixly.png

Krok 6.

Po skończonej pracy pamiętaj, by ocenić Wykonawcę. Możesz to zrobić, wchodząc w zapytanie i korzystając z dwóch możliwości, zaznaczonych na poniższym zrzucie:

2019_05_29_10_34_06_Microsoft_Edge.png

Co w przypadku, jeśli chcę posiadać również konto jako wykonawca?

Konto Wykonawcy możesz zarejestrować, podając inny adres e-mail. Kliknij Fixly dla wykonawców w prawym górnym rogu strony fixly.pl, podaj imię i nazwisko, adres e-mail, nazwę firmy oraz numer telefonu. W kolejnych krokach uzupełnij dane profilu i gotowe! 

 

W przypadku pytań skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

Czat jest obecnie niedostępny. Skontaktuj się z nami poprzez Formularz kontaktowy.