Jak możemy pomóc?

Moje Fixly
od

Jak możemy pomóc?

Site is offline. Click here for more info.

Rejestracja i wybieranie wykonawcy

W poniższych krokach opisaliśmy w jaki sposób możesz zarejestrować się i znaleźć na Fixly wykonawcę. Rejestracja na Fixly nie dzieje się w sposób standardowy, ponieważ konto tworzy się wtedy, kiedy dodajesz zapytanie:

Krok 1.

Konto na Fixly tworzysz w momencie, w którym wysyłasz zapytanie, czyli odpowiadasz na kilka krótkich pytań dotyczących usługi, która Ciebie interesuje. Usługę możesz wybrać ręcznie z listy 20 kategorii lub wpisując nazwę usługi w wyszukiwarkę na stronie:

 mceclip0.png

Krok 2.

Po wybraniu usługi podaj nazwę miejscowości w której chcesz, aby usługa została zrealizowana, a pokażą Ci się pytania związane z usługą:

mceclip1.png

mceclip0.png

Im więcej podasz szczegółów, tym lepszą ofertę wykonawca dla Ciebie przygotuje. 

Krok 3.

Kiedy odpowiesz na pytania podaj numer telefonu lub adres e-mail, w zależności od tego, jak chcesz być informowany o nowych ofertach i wiadomościach od wykonawców (czyli sms-em lub e-mailem):

sms_e-mail.PNG

Krok 4.

W ciągu 24 godzin wykonawcy wyślą Ci oferty w odpowiedzi na zapytanie, które właśnie wysłałeś (chociaż z doświadczenia wiemy, że robią to szybciej). Możesz otrzymać maksymalnie 6 ofert, a to którą wybierzesz zależy od Ciebie. Do wykonawcy możesz napisać wiadomość na Fixly lub od razu do niego zadzwonić korzystając z numeru telefonu który jest podany w wizytówce wykonawcy:

2019_05_29_10_07_12_Mucha_nie_siada_Pozna__Fixly.png

Krok 5.

Po skończonej pracy pamiętaj, by ocenić wykonawcę. Możesz to zrobić wchodząc w zapytanie i korzystając z dwóch możliwości, zaznaczonych na poniższym zrzucie:

2019_05_29_10_34_06_Microsoft_Edge.png

 

Co w przypadku, jeśli chcę posiadać również konto jako wykonawca?

Wtedy na inny adres e-mail możesz zarejestrować konto wykonawcy. Kliknij Fixly dla wykonawców w prawym górnym rogu strony fixly.pl, podaj imię i nazwisko, adres e-mail, nazwę firmy oraz numer telefonu. W kolejnych krokach uzupełnij dane profilu i gotowe!