Jak możemy pomóc?

Moje Fixly
od

Jak możemy pomóc?

Site is offline. Click here for more info.

Wizytówka - jak zlecający widzi mój profil

Wizytówka jest ważnym elementem Twojego konta, ponieważ jest to pierwsza rzecz jaką widzą klienci do których wysłałeś ofertę. Jeśli w trakcie rejestracji konta nie podałeś wszystkich informacji o sobie, lub chcesz je zmienić, to przejdź do zakładki MÓJ PROFIL.

Cenne wskazówki:

1. To, na co klienci najbardziej zwracają uwagę przy wyborze wykonawcy to opinie. Im więcej masz opinii, tym więcej uda Ci się zdobyć zleceń z Fixly. Opinie możesz zdobyć na dwa sposoby:

  • zanim zaczniesz zdobywać opinie od klientów z Fixly, możesz poprosić swoich dotychczasowych klientów o napisanie opinii o Waszej współpracy. Dokładną wskazówkę jak o takie oceny poprosić znajdziesz w artykule Opinie na Fixly,
  • kiedy uda Ci się zdobyć zlecenie na Fixly i je wykonać, to zlecający będzie mógł ocenić Twoją pracę. Kiedy klikniesz przy określonym zapytaniu ZROBIONE, wyślemy specjalną wiadomość do klienta z prośbą o wystawienie opinii za wykonaną pracę na Twoim profilu. Co więcej, aby zdobyć opinię możesz skorzystać ze specjalnych kodów QR, o których więcej dowiesz się w tym artykule: Szybkie zbieranie ocen kodami QR.

mceclip0.png

 

2. Krótki opis działalności to informacja, z jaką zlecający może zapoznać się po wyświetleniu Twojego profilu. Upewnij się, że zawarte w opisie informacje zachęcają potencjalnego klienta do kontaktu z Tobą, oraz że w krótki ale zwięzły sposób przedstawiają to, czym się zajmujesz i w czym się specjalizujesz. Aby zmienić opis, wejdź w zakładkę MÓJ PROFIL i kliknij grafikę ołówka w sekcji "O mnie":

mceclip1.png 

3. Uwagę klienta przykuwają również zdjęcia zrealizowanych przez Ciebie prac. Do galerii zdjęć możesz dodać 10 zdjęć, a do każdego zdjęcia opis. Warto pokazać efekt pracy przed i po, aby pochwalić się wykonanymi zleceniami i zachęcić klienta do kontaktu. Aby dodać zdjęcia, wejdź w zakładkę MÓJ PROFIL i kliknij grafikę ołówka w sekcji "Wizytówka" przy szarych kwadratach jak na zrzucie poniżej:

mceclip2.png

4. Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, to możesz na swoim profilu uzyskać wyróżnienie "Dane firmy sprawdzone w GUS":

mceclip0.png

Aby uzyskać wyróżnienie wystarczy, że w MÓJ PROFIL klikniesz przy wyróżnieniu ZWERYFIKUJ i wpiszesz swój NIP, a Dział Obsługi po sprawdzeniu danych w rejestrze GUS włączy wyróżnienie na twoim profilu.

mceclip3.png

 

W przypadku pytań skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.