Jak możemy pomóc?

Moje Fixly
od

Jak możemy pomóc?

Site is offline. Click here for more info.

Wizytówka - jak zlecający widzi mój profil

Wizytówka jest ważnym elementem Twojego konta, ponieważ jest to pierwsza rzecz jaką widzą klienci do których wysłałeś ofertę. Jeśli w trakcie rejestracji konta nie podałeś wszystkich informacji o sobie, lub chcesz je zmienić, to przejdź do zakładki Mój profil w ustawieniach konta. 

Cenne wskazówki:

1. To, na co klienci najbardziej zwracają uwagę przy wyborze wykonawcy, a czego nie miałeś możliwości dodać w trakcie rejestracji, to opinie. Im więcej masz opinii, tym więcej uda Ci się zdobyć zleceń z Fixly. Opinie możesz zdobyć na dwa sposoby:

  • zanim zaczniesz zdobywać opinie od klientów z Fixly, możesz poprosić swoich dotychczasowych klientów o napisanie opinii o Waszej współpracy. Dokładną wskazówkę jak o takie opinie poprosić znajdziesz w artykule Opinie na Fixly
  • kiedy uda Ci się zdobyć zlecenie na Fixly i je wykonać, to zlecający będzie mógł Ciebie ocenić. W razie gdyby zapomniał, zawsze możesz użyć przycisku POPROŚ O OCENĘ który znajdzie przy zapytaniu na które odpowiedziałeś.

mceclip3.png

 

2. Krótki opis działalności to informacja, jaką zlecający czyta kiedy zapoznaje się z Twoją ofertą. Upewnij się, że zawarte w opisie informacje zachęcają potencjalnego klienta do kontaktu z Tobą, oraz że w krótki ale zwięzły sposób przedstawiają to, czym się zajmujesz i w czym się specjalizujesz.

mceclip1.png 

 

3. To, co równie mocno przykuwa uwagę zlecającego co opinie, są zdjęcia zrealizowanych przez Ciebie prac. Do galerii zdjęć możesz dodać 10 zdjęć, a do każdego zdjęcia opis. Warto pokazać efekt pracy przed i po, aby dodatkowo zachęcić klienta do kontaktu.

mceclip2.png

 

W razie pytań napisz do nas poprzez formularz kontaktowy.