Jak możemy pomóc?

Moje Fixly
od

Jak możemy pomóc?

Site is offline. Click here for more info.

Jak wybierać zlecenia?

Wszystkie zapytania, na które możesz odpowiedzieć, wyświetlają się w zakładce Dostępne zapytania (wersja na komputer) lub Dostępne (w aplikacji mobilnej). Informacja czy na zgłoszenie się do zapytania będziesz potrzebował punktów, będzie widoczna w treści zapytania, w szarym kwadracie: 

Screenshot_2021-03-29-14-25-50-209_com.fixly.android.provider.jpg

 

Więcej informacji o dostępnych pakietach łączonych punktów przeczytasz tutaj: Pakiety.

W zapytaniu Zlecający podaje wszystkie szczegóły usługi, a także ma możliwość wskazania terminu w jakim chciałby usługę zrealizować. Na zapytanie możesz odpowiedzieć klikając przycisk WYŚLIJ OFERTĘ lub odrzucić zapytanie, jeśli nie jesteś nim zainteresowany, klikając ZREZYGNUJ:

mceclip1.png

Zapytania do których już się zgłosiłeś znajdziesz w zakładce Wysłane oferty (wersja na komputer) lub Wysłane (w aplikacji mobilnej). 

Widzisz w zapytaniu informację 5/5 i nie możesz zgłosić się już do zapytania? Zajrzyj do tego artykułu: Nie mogę odpowiedzieć na zapytanie i widzę 5/5 i zapoznaj się ze wskazówkami co zrobić w takiej sytuacji.

W przypadku dodatkowych pytań skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub lub zadzwoń pod numer+48 61 880 32 33.

Czat jest obecnie niedostępny. Skontaktuj się z nami poprzez Formularz kontaktowy.