Jak możemy pomóc?

Moje Fixly
od

Jak możemy pomóc?

Site is offline. Click here for more info.

Usługi dodatkowe / opcje premium

Możesz skorzystać z płatnych opcji premium, dzięki którym będziesz mieć jeszcze więcej zleceń i zdobywać kolejnych klientów:

Wyprzedź innych - będziesz szybciej otrzymywać powiadomienia o nowych zapytaniach oraz będziesz mieć więcej możliwości wysłania pierwszej oferty.

Zwiększ swój zasięg - zyskasz dostęp do większej liczby interesujących Cię zapytań ze zwiększonego zasięgu, nawet z całej Polski. 

Wysyłaj szóstą ofertę - będziesz mógł odpowiadać na zlecenia, na które odpowiedziało już pięciu innych wykonawców, zyskujesz dodatkową szansę na zdobycie zlecenia.

 

Aby zakupić opcję premium, przejdź do zakładki Punkty i opcje premium w ustawieniach konta i kliknij w niebieski przycisk ODBLOKUJ przy opcji, która Ciebie interesuje:

mceclip1.png

 

Odkryj numer - umożliwia Tobie dostęp do numeru telefonu do Zlecającego, któremu wysłałeś ofertę. Opłata za usługę Odkryj numer może odbywać się wyłącznie z wykorzystaniem punktów Fixly. Więcej informacji dotyczących dostępności tej usługi znajdziesz w artykule Usługa Odkryj numer.

 

W razie pytań napisz do nas poprzez formularz kontaktowy.