Jak możemy pomóc?

Moje Fixly
od

Jak możemy pomóc?

Site is offline. Click here for more info.

Jak działa Fixly?

Fixly to serwis ułatwiający kontakty zlecających z wykonawcami usług. Zlecającym pomagamy znaleźć atrakcyjną ofertę, a wykonawcom zyskać nowych klientów.

Szukasz wykonawcy usługi?

To nic trudnego! Odpowiedz na kilka krótkich pytań, żeby dostać 5 specjalnie dla Ciebie przygotowanych ofert i wybierz najkorzystniejszą.

Szukasz nowych klientów?

Fixly to idealne miejsce dla Ciebie! Zlecający codziennie zamieszczają u nas zapytania dotyczące różnych usług. Jeśli zajmujesz się jedną z nich, znajdziesz u nas nowych klientów.

 

Słowniczek:

Oferta - to odpowiedź wykonawcy na zapytanie; oferta może zawierać cenę (jeśli wykonawca jest w stanie wycenić usługę) i krótką wiadomość od wykonawcy.

Zlecający widzi otrzymane oferty w zakładce AKTYWNE ZAPYTANIA po przejściu do konkretnego zapytania.

Wykonawca widzi wysłane przez siebie oferty w zakładce WYSŁANE OFERTY.

Usługa - to praca którą świadczy wykonawca na rzecz zlecającego

Wykonawca - to osoba, która świadczy usługi; odpowie na zapytanie swoją ofertą, jeśli jest zainteresowana wykonaniem danego zapytania

Zapytanie - powstaje kiedy zlecający odpowie na kilka krótkich pytań dotyczących poszukiwanej usługi. Zapytanie zawiera podstawowe informacje oraz czas i miejsce wykonania usługi. Wykonawcy odpowiadają na zapytania wysyłając oferty i w ten sposób zdobywają zlecenia. Zapytanie jest aktywne przez 24 godziny.

Zlecający - to osoba szukająca specjalisty, który wykona dla niej określoną usługę

Zlecenie - to praca, na której wykonanie umówili się wykonawca i zlecający