Jak możemy pomóc?

Moje Fixly
od

Jak możemy pomóc?

Site is offline. Click here for more info.

Co zyskam korzystając z Fixly?

Fixly to serwis, który ma na celu ułatwienie życia zarówno osobom, które poszukują wykonawcy usługi, jak i tym, którzy swoje usługi chcą zaoferować.

Z perspektywy zlecającego zdecydowaną zaletą jest oszczędność czasu. Nie musisz przeszukiwać Internetu w poszukiwaniu wykonawcy usługi, której potrzebujesz. Wystarczy, że dodasz swoje zapytanie, a oferty same do Ciebie trafią. Dzięki ocenom innych użytkowników poznasz opinie o danym wykonawcy i zaakceptujesz oferty tylko wtedy, gdy spełnią Twoje oczekiwania. Porównasz je i ocenisz, która jest dla Ciebie najkorzystniejsza.

Jeżeli oferujesz swoje usługi, Fixly to doskonałe źródło pozyskiwania nowych klientów. Po zarejestrowaniu się w naszym serwisie i określeniu usług, którymi się zajmujesz, będziesz dostawać zapytania od zlecających z określonego przez Ciebie regionu. To Ty zdecydujesz czy wykonujesz usługi w swojej dzielnicy, miejscowości czy na terenie całego kraju. Będziesz mógł odpowiadać na poszczególne zlecenia i wysyłać swoje oferty. Nie musisz już inwestować w reklamę, nie będziesz też tracić czasu na żmudne pozyskiwanie klientów. A dzięki temu bardziej skorzystasz na wykonywanej pracy!

 

Czat jest obecnie niedostępny. Skontaktuj się z nami poprzez Formularz kontaktowy.