Jak możemy pomóc?

Moje Fixly
od

Jak możemy pomóc?

Site is offline. Click here for more info.

Pakiety

Za pomocą punktów Fixly będziesz mógł zgłosić się do zapytania i nawiązać kontakt ze Zlecającym. Przy każdym ze zleceń zobaczysz informację, ile punktów Fixly należy wydać, żeby odpowiedzieć na to zlecenie:

Screenshot_2021-03-29-14-25-50-209_com.fixly.android.provider.jpg

Koszt wysłania oferty na zapytanie mieści się w zakresie od 0 do 50 punktów Fixly.

Pamiętaj! Punkty zwracane są w dwóch przypadkach: kiedy zlecający odwoła zapytanie lub kiedy zlecający nie zapozna się z ofertą wykonawcy. Zwrot punktów nie następuje, jeśli Zleceniodawca wybrał innego Wykonawcę niż Pan.

Zgłaszając się do zapytania będziesz mógł porozmawiać na czacie z potencjalnym klientem na temat szczegółów zlecenia i jego oczekiwaniach związanych ze zleceniem.

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy 4 pakiety łączone punktów wraz z opcjami premium:

image.png

Oferta bez limitu - w pakiecie zyskujesz nieograniczony dostęp przez 30 dni do opcji premium a także możesz odpowiadać na zapytania we wszystkich kategoriach bez limitu punktów.

Pakiet 300 punktów - w pakiecie zyskujesz 300 punktów ważnych przez 180 dni (lub do momentu wykorzystania puli punktów) oraz trzy opcje premium: Twoja strona Premium, Wyprzedź innych oraz Wysyłaj szóstą ofertę - opcje ważne 30 dni od dnia zakupu. 

Pakiet 160 punktów - w pakiecie zyskujesz 160 punktów ważnych przez 180 dni (lub do momentu wykorzystania puli punktów) oraz dwie opcje premium: Twoja strona Premium oraz Wysyłaj szóstą ofertę - opcje ważne 30 dni od dnia zakupu. 

Pakiet 80 punktów - w pakiecie zyskujesz 80 punktów ważnych przez 180 dni (lub do momentu wykorzystania puli punktów).

Więcej o opcjach premium możesz przeczytać w artykule: USŁUGI DODATKOWE / OPCJE PREMIUM.

Pamiętaj! “Oferta bez limitu” gwarantuje Ci zgłoszenie się do zapytania jako 6 Wykonawca, ale nie pozwala na wysyłanie ofert bez limitu w zapytaniach, w których jest już komplet zgłoszeń (zgłosił się już inny Wykonawca jako szósty i zapytanie zostaje zamknięte).

 

Jak doładować konto? 

Pakiety łączone możesz zakupić klikając na górnym ciemnym pasku na swoje saldo punktów i klikając w DOŁADUJ KONTO: 

do_aduj_konto.PNG

lub wchodząc na swoim koncie w USTAWIENIA zakładka PUNKTY I OPCJE PREMIUM.

Przy zakupie pakietów łączonych będziesz miał możliwość skorzystania z:

  • jednorazowego zakupu - kupujesz pakiet tylko raz przy wykorzystaniu wielu sposobów płatności, jednak po jej wygaśnięciu musisz ponownie ją zakupić,
  • subskrypcji - kupujesz raz i zapisujesz dane karty, a my co 30 dni od dnia zakupu będziemy odnawiać pakiet i pobierać za niego opłatę. Z subskrypcji zrezygnować możesz w każdym momencie, wchodząc na swoim koncie w Moje subskrypcje (USTAWIENIA zakładka MOJE SUBSKRYPCJE):

subskrypcja.PNG

Więcej o subskrypcjach przeczytasz w artykule: Subskrypcja pakietów.

W przypadku dodatkowych pytań skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub zadzwoń pod numer +48 61 880 32 44.

Czat jest obecnie niedostępny. Skontaktuj się z nami poprzez Formularz kontaktowy.