Jak możemy pomóc?

Moje Fixly
od

Jak możemy pomóc?

Site is offline. Click here for more info.

Dlaczego warto poprosić o ocenę?

Opinie to pierwsza rzecz na jaką patrzą klienci, do których wysyłasz swoje oferty. To dzięki nim mogą zapoznać się z wrażeniami Twoich byłych klientów. Opinie możesz zebrać na dwa sposoby:

  • zanim zaczniesz zdobywać opinie od klientów z Fixly, możesz poprosić swoich dotychczasowych klientów o napisanie opinii o Waszej współpracy. Dokładną wskazówkę jak o takie opinie poprosić znajdziesz w artykule Opinie na Fixly
  • kiedy uda Ci się zdobyć zlecenie na Fixly i je wykonać, to zlecający będzie mógł Ciebie ocenić. W razie gdyby zapomniał, zawsze możesz użyć przycisku ZROBIONE który znajdzie przy zapytaniu na które odpowiedziałeś.

Zlecający wybierają najlepszych specjalistów, a zwłaszcza tych polecanych. Zdobądź wyróżnienie "Polecany" dzięki ocenom od klientów, aby zwiększyć szansę na zlecenie. O tym, ile ocen w danym miesiącu trzeba zebrać, by być "Polecanym", sprawdzisz na swoim profilu, po zalogowaniu się na konto i kliknięciu w żółtą gwiazdkę u góry strony:

mceclip0.png

 

Jeśli masz 5 gwiazdek, to doskonale! Oznacza to, że jesteś idealnym wykonawcą. Jeśli jednak ocena jest niższa, to nie martw się, ponieważ jest wiele rzeczy, które możesz zrobić, by ją poprawić. Każdą z opinii będziesz mógł skomentować i przestawić swój punkt widzenia, co daje możliwość przyszłym klientom do samodzielnej oceny całej sytuacji. Natomiast nie poddawaj się, wykonuj kolejne zlecenia i pamiętaj o poproszeniu klienta o wystawieniu opinii.

 

W przypadku dodatkowych pytań skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

 

Czat jest obecnie niedostępny. Skontaktuj się z nami poprzez Formularz kontaktowy.