Jak możemy pomóc?

Moje Fixly
od

Jak możemy pomóc?

Site is offline. Click here for more info.

Subskrypcja pakietów

Podczas zakupu pakietu łączonego będziesz miał możliwość skorzystania z:

  • jednorazowego zakupu - kupujesz pakiet tylko raz przy wykorzystaniu wielu sposobów płatności, jednak po jej wygaśnięciu musisz ponownie ją zakupić,
  • subskrypcji - kupujesz raz i zapisujesz dane karty, a my co 30 dni od dnia zakupu będziemy odnawiać pakiet i pobierać za niego opłatę.

Zakupione subskrypcje możesz sprawdzić wchodząc w USTAWIENIA zakładka MOJE SUBSKRYPCJE lub klikając na górnym ciemnym pasku w liczbę punktów i wybierając MOJE SUBSKRYPCJE, gdzie znajdziesz także datę kolejnej płatności za wybrany pakiet:

subskrypcja.PNG

 

Chcesz zmienić pakiet? 

Nie ma problemu! Wystarczy, że wejdziesz w Moje subskrypcje i klikniesz Zarządzaj subskrypcją, a następnie przycisk ZMIEŃ PAKIET oraz zakupisz nowy wybrany przez siebie pakiet również w formie subskrypcji cyklinie odnawianej co 30 dni:

zarz_dzaj_subskrypcj_.PNG

Pamiętaj ! Wybierając ZMIEŃ PAKIET, zmieniasz pakiet, za który co 30 dni będziemy pobierać środki z Twojej karty. Pierwsze pobranie płatności i aktywacja pakietu odbędzie się w dniu jego zmiany.

Przykład:

1 dnia miesiąca wybrałeś subskrypcję pakietu +160 punktów. 10 dnia miesiąca zmieniasz zdanie i chcesz zmienić subskrypcję na pakiet +300 punktów. Tego samego dnia pobierzemy środki z karty, dodamy punkty do konta i włączymy dodatkowe opcje premium. Czas ważności opcji premium się sumuje.

 

Chcesz anulować subskrypcję?

Z subskrypcji zawsze możesz zrezygnować, wchodząc na swoim koncie w Moje subskrypcje (USTAWIENIA zakładka MOJE SUBSKRYPCJE), wybierając Zarządzaj subskrypcją i klikając napis ANULUJ SUBSKRYPCJĘ:

zarz_dzaj_subskrypcj_.PNG

Pamiętaj ! ANULUJ SUBSKRYPCJĘ nie jest równoznaczne ze zwrotem środków za pakiet. Anulując subskrypcję, rezygnujesz wyłącznie z cyklicznie odnawianej płatności za wybrany pakiet, czyli zakupione punkty i opcje premium pozostaną na Twoim koncie. 

W przypadku dodatkowych pytań skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub zadzwoń pod numer +48 61 880 32 44.

Czat jest obecnie niedostępny. Skontaktuj się z nami poprzez Formularz kontaktowy.