Jak możemy pomóc?

Moje Fixly
od

Jak możemy pomóc?

Site is offline. Click here for more info.

Jak to działa?

Płatności Fixly to wygodna i bezpieczna forma rozliczenia się z klientem za wykonane zlecenie. Zlecający dokonuje przelewu wcześniej ustalonej z Tobą kwoty do PayU. Pieniądze będą tam czekały, aż do potwierdzenia wykonania usługi przez Zlecającego w aplikacji. Wtedy środki trafią bezpośrednio do Ciebie. 

Na profilu zyskasz specjalne wyróżnienie “Płatności Fixly”, dzięki któremu klienci dowiedzą się, iż akceptujesz taką formę płatności:

wyr__nienie_PwF.PNG

Dołączając do Płatności Fixly nie ponosisz żadnych kosztów. Korzystanie z Płatności Fixly jest całkowicie darmowe i dobrowolne, nie pobieramy żadnych prowizji. Ponadto, gwarantujemy zwrot punktów za wysłanie oferty, gdy rozliczasz się z klientem przy pomocy Płatności Fixly, jednak liczba zwracanych punktów za zapytania z wykorzystaniem Płatności Fixly może wynieść max. 30 w danym miesiącu. Możesz również zrezygnować z tej funkcjonalności w każdym momencie. Aby działać na Fixly, nie musisz mieć założonej działalności gospodarczej. Jeśli Twoje przychody nie przekraczają miesięcznie 50% minimalnego wynagrodzenia, możesz rozliczyć się z Urzędem Skarbowym jako osoba prowadząca niezarejestrowaną działalność gospodarczą (więcej informacji znajdziesz w Ustawie z dnia 5 marca 2018 r. Prawo przedsiębiorców).

Kwotę za wykonane zlecenie ustalasz już podczas wysyłania oferty do klienta, jednak możesz to zrobić również później, w trakcie rozmowy z klientem.  Cenę możesz też wielokrotnie zmieniać w dowolnym momencie podczas rozmowy ze Zleceniodawcą, aż do czasu wykonania przez niego przelewu.

Aby dołączyć do Płatności Fixly musisz podać wszystkie niezbędne dane. Wymagane dane są przetwarzane przez PayU S.A. w celach weryfikacyjnych. Dopóki nie uzupełnisz wszystkich wymaganych danych, nie będziesz mógł korzystać z Płatności Fixly. Podane przez Ciebie w tym miejscu dane nie są widoczne dla Zleceniodawcy.

zrzut_przycisk_AKTYWUJ.PNG

 

Chciał(a)byś dowiedzieć się więcej o Płatnościach Fixly? W tym artykule znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania: FAQ.

Czat jest obecnie niedostępny. Skontaktuj się z nami poprzez Formularz kontaktowy.