Jak możemy pomóc?

Moje Fixly
od

Jak możemy pomóc?

Site is offline. Click here for more info.

Opinie Wykonawców na Fixly

Opinie, które otrzymał Wykonawca, są widoczne na jego profilu. Opinie mogą dotyczyć zarówno jakości wykonanej usługi jak i kontaktu z Wykonawcą oraz atrakcyjności przesłanej przez niego oferty. Możesz dokładnie zapoznać się z ich treścią oraz zobaczyć jakiej usługi dotyczą. W serwisie Fixly rozróżniamy dwa typy opinii:

 

Opinie od klientów z Fixly - są to opinie dodane przez Zlecających, którzy nawiązali kontakt z Wykonawcą za pośrednictwem wcześniej opublikowanego na Fixly zapytania. Opinia ta może zostać wystawiona po przesłaniu prośby przez Wykonawcę lub po wejściu w prowadzoną konwersację z Wykonawcą. Szczegóły na temat jak wystawić opinię znajdziesz w naszym artykule “Jak ocenić wykonawcę?”. Na koncie Wykonawcy opinia wystawiona przez Zlecającego z serwisu jest oznaczona etykietą “Opinia z Fixly”:

opinie.PNG


Opinie od klientów spoza Fixly - są to opinie dodane przez Klientów, którzy podjęli współpracę z Wykonawcą poza serwisem Fixly. Wykonawca ma możliwość poproszenia swoich klientów spoza serwisu o wystawienie przez nich opinii. W celu otrzymania takiej oceny Wykonawca przesyła swojemu klientowi specjalny link wygenerowany na jego koncie. Na koncie Wykonawcy opinia od Klienta zewnętrznego jest oznaczona etykietą "Opinia zewnętrzna":

zew.PNG

 

Wykonawca ma prawo do jednorazowego skomentowania otrzymanej rekomendacji. Jego komentarz będzie również dla Ciebie widoczny pod otrzymaną opinią.

 

Gdzie sprawdzić opinie Wykonawcy?

Najprostszym sposobem by sprawdzić opinie jest kliknięcie w ilość otrzymanych opinii w otrzymanej w zapytaniu wizytówce Wykonawcy:

Screenshot_20220510-143235_Fixly.jpg

Automatycznie zostaniesz przekierowany na profil Wykonawcy, gdzie są widoczne otrzymane przez niego opinie:

Screenshot_20220510-143251_Chrome.jpg

Wystarczy, że przesuniesz ekran w dół, aby zapoznać się z dokładną treścią opinii.

Oceny możesz również sprawdzić klikając w przesłanej przez niego ofercie w przycisk "Sprawdź pełny profil":

profil.jpg

Zostaniesz przekierowany wtedy na profil Wykonawcy, gdzie po przesunięciu ekranu w dół, również będziesz mógł / mogła zapoznać się z otrzymanymi opiniami przez Wykonawcę.

 

Jakich ocen nie akceptujemy w serwisie?

Zlecający podczas wyboru Wykonawcy, często sprawdzają jego opinie. Zależy nam, żeby oceny były rzetelne i dlatego mamy je pod stałą kontrolą. W serwisie Fixly nie akceptujemy opinii, które:

- zawierają wulgaryzmy, oskarżenia, słowa uważane za powszechnie obraźliwe,
- zawierają dane osobowe lub kontaktowe (np. numer telefonu lub adresy www)
- powtarzają się lub mają tę samą treść
- zostały wystawione wielokrotnie z jednego konta
- zostały wystawione w czasie, w którym nie była możliwa realizacja zlecenia
- zostały wystawione w wyniku złożenia zapytania, które nie odzwierciedla rzeczywistego zapotrzebowanie i zamiaru skorzystania z usługi, której zapytanie dotyczy
- zostały wystawione sobie przez Wykonawcę (np. przy użyciu tego samego adresu protokołu internetowego, tego samego urządzenia).

 

W przypadku dodatkowych pytań skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.